ANGORA, Wochenblatt auf polnisch, Dortmund - Głos Polski, Pismo dla Polaków w RFN, Recklinghausen - KURIER, Hamburg - SOWA, YES-Poland, mmagazyn europejski, Frankfurt am Main
poniedziałek, 13 listopada 2006
tzw. działacze polonijni w Niemczech i muszą być bezwzględnie poddani lustracji

 


>Von: z.p.zgoda@t-online.de [mailto:z.p.zgoda@t-online.de]
>Gesendet: Montag, 6. November 2006 14:48
>An:
duda@gmx.li; Dr.Kieyne@arcor.de; sekretariat@zpwn.com;
>polonia@polonia21.de;
Tadeusz.Rogala@t-online.de; wmhamburg@t-online.de;
>Kurier.pl@t-online.de;
Polonia@botschaft-polen.de;
>Zbigniew.Suszek@botschaft-polen.de;
w.malinowski@online.de;
>marek.wojcicki@accont.biz;
w.pomorski@web.de; redakcja@glos-szkoly.de;
>info@medifit.net;
astelmac@wspolnota-polska.org.pl; info@polonia-total.de;
>biuroposelskie@vp.pl;
prezes@zielonirp.org.pl;
>secretary.general@nw.senat.gov.pl;
Janusz.Styczek@msz.gov.pl;
>gpm@ms.gov.pl;
>rzecznik@mswia.gov.pl;
Dariusz.Klaczko@botschaft-polen.de;
>s.gaudencja@sluzebniczki.pl;
j.b.kochanowski@uw.edu.pl; sdpl@onet.pl;
>nasze.slowo@pmk-niemcy.de;
Wojciech.Tycinski@msz.gov.pl; dpt@msz.gov.pl;
>jhabrat@wp.pl;
dwm1@menis.gov.pl; jjablonski@sld.org.pl;
>malgorzata.Ostrowska@sejm.gov.pl
>Cc:
z.kostecki@polonia.org; ksep@nw.senat.gov.pl;
>secretary.general@nw.senat.gov.pl;
Wojciech.Tycinski@msz.gov.pl;
>Andrzej.Kaczorowski@botschaft-polen.de;
biuro.prasowe@pis.org.pl;
>Zbyszek.Zaborowski@sejm.pl;
djb@jdj.com.pl; tomasz.misiak@platforma.org;
>radio@radiomaryja.pl;
redakcja@wprost.pl; s.gaudencja@sluzebniczki.pl;
>a.zalucki@zw.com.pl;
Janusz.Styczek@msz.gov.pl
>Betreff: zgoda nie zgoda
>
>szanowni Panstwo,
>
>w zalaczniku odpowiedz na oszczerstwa ze strony p. Wachowskiego i p.
>Sul'kowskiej
>
>z serdecznym pozdrowieniem
>
>Zarzad Glowny ZwiazkuPolakow "ZGODA"  w
>Republice Federalnej Niemiec
>
>Krzysztof Nowacki
>Georg Sadzikowski
>Zdzislaw Nowicki
>Jan Baranowski
>
>

czytaj też, vide:

Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
kosiewski.
Add me to your address book