ANGORA, Wochenblatt auf polnisch, Dortmund - Głos Polski, Pismo dla Polaków w RFN, Recklinghausen - KURIER, Hamburg - SOWA, YES-Poland, mmagazyn europejski, Frankfurt am Main
wtorek, 22 września 2009
Wasz konsultant z Ambasady RP pan Witold Leśniak zechce się ze mną skonsultować, żeby wyjaśnić, po co znowu ta cała zadyma?


                                                              25 stycznia 2011
Pan Dr. Bogdan Miłek
Przewodniczący Towarzystwa Przyjaciół Niemiecko-Izraelsko-Polskich w Saarbrücken
 
 
Szanowny Panie,
 
Z przykrością muszę Pana poinformować, że Kolegium Redakcyjne postanowiło nie skorzystać z nadesłanej propozycji ze względu na trudności w zrozumieniu sensu uprawianego przez Pana środowisko politykierstwa szkodliwego dla Polski i Rosji, a mającego na celu jedynie mataczenie w celu mówienia fałszywego świadectwa na korzyść Jarosława Kaczyńskiego (dla ciekawskich patrz w google: milek, organizacje, saarbruecken).

To jest grzech w Kościele Katolickim, takie dawanie fałszywego świadectwa.


Natomiast gdyby Pan robił wciąż jeszcze za Prezesa Towarzystwa Higieny Psychicznej i utrzymywał wciąż jeszcze stosunki organizacyjne ze swoją Małżonką, która też jest Dr. w tym towarzystwie psychiatrycznym, to gdyby miał Pan jakieś wizyty polityków żydowskich z Polski u siebie w domu, to zapraszamy do nas do wód. Mamy tu po sąsiedzku Wiesbaden, Bad Soden i Bad Nauheim.


Z poważaniem
Magda Hanß
Polnisches Kulturzentrum e.V.
 
Polski Ośrodek Kultury jest zarejestrowaną sądownie reprezentacją Polaków zamieszkałych we Frankfurcie nad Menem i Landzie Hesja, prowadzącą działania statutowe o zasięgu ogólnofederalnym. VR 11226 Amtsgericht Frankfurt am Main Steuernummer 47 250 9479.
 
----- Original Message -----
To: "Stefan KOSIEWSKI" <sowa-frankfurt@freenet.de>
Sent: Tuesday, January 25, 2011 1:56 PM
Subject: Goraca prosba

Szanowni Panstwo
przesylamy Panstwu nasz - wydaje nam sie - wyzny komunikat , wraz z
jego tlumaczeniami na jezyki : angielski , francuski , rosyjski i
niemiecki -. z prosba o rozpropagowanie go w mediach i w srodowiskach
opiniotworczych.
Pozdrawiam serdecznie
dr med. Bogdan Milek
Komisja Obrony Dobrego Imienia Polski i Polakow,
Polskie Towarzystwo Medyczne w Niemczech


Komisja  d/s Obrony                                  
Dobrego Imienia Polski i  Polaków

Dr med. Bogdan Miłek                                      
Käthe-Kollwitz-Str. 12
66787 Wadgassen / Niemcy

Tel. 0049 – 170 – 830 – 2367
Fax 0049 – 6898 – 299697
E-mail: bogdan.dr.milek@t-online.de
 
Drogi Bogdanie,
 
przysłałes załączoną informację m.in. do mnie i do Stefana Niesiołowskiego pisząc do Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, że zajmujesz się Ty i szereg innych, wymienionych przez Ciebie w internecie osób rzekomo obroną dobrego imienia Polski i Polonii.
 
Nie wiem, czym Wy się tak naprawdę zajmujecie i nic mnie to nie obchodzi, bo ja wiem, że tak samo jak: Piękno, Dobro i Prawda nie potrzebuje obrony, tak samo Dobre Imię Polski i Polaków obejdzie się bez waszego wsparcia.
 
Podajecie jeszcze w załączonym piśmie nazwisko konsultanta ze strony Ambasady RP i upowszechniacie jego adres internetowy:  Lesniak Witold - konsultant ze strony Ambasady RP - witold.lesniak@botschaft-polen.de
 
To ja chciałbym niniejszym zauważyć, że właśnie w tym wczorajszym piśmie, które wysłałeś do wiadomości:
 

Pan Prezydent Lech Kaczyński
Pan Premier Donald Tusk
Kluby Poselskie Sejmu RP

 

przedstawiasz siebie i inne działające z Tobą w porozumieniu osoby jako jakąś rzekomą Komisję d/s Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków, a przecież ja nie jestem Niemcem a w synagodze goszczę tylko czasem na babińcu, to dlaczego ty mnie lekceważąco i niegrzecznie odpowiadasz, na zgłoszoną grzecznie prośbę, że nie masz na to głowy, ani czasu, żeby stawać w obronie Polski i Polaka:

http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/821 ?

 

Od kiedy to mądry i wykształcony na doktora człowiek bierze się za Sprawę, do której nie ma głowy i jeszcze swoją osobą innym ludziom głowę zawraca?

 

Może Stefan Niesiołowski znajdzie dla pobratymca chwilę czasu, ale na mnie już nigdy nie licz, żebym się z czymkolwiek do Ciebie odwracał, bo głowę i czas dla Ciebie, to ja zawsze mam, ale nie zawsze mam w tym interes, żeby się Tobą i tymi pobratymcami bratać.

 

Może ten wymieniony przez Was jako Wasz konsultant z Ambasady RP pan Witold Leśniak zechce się ze mną skonsultować, żeby wyjaśnić, po co znowu ta cała z Waszym udziałem zadyma?  

 

Komu potrzebne, żeby poddawać w wątpliwość dobre imię Polaka, Niemca, albo Zyda?

 

Czy widziałeś może kiedy w Ochotniczej Straży Pożarnej Pawlaka, który by śmiał nie polecieć z wężem i przy medalach na świętego Floriana, kiedy Polacy krzyczą: GORZE!

 

Czy Ty wiesz, jaki by los takiego czekał, jaka Nocna Przemiana? 

 

Tylko nie wmawiaj sobie, że spaliłby się ze wstydu, bo w politykierstwie nie ma wstydu, tylko jest zawsze czyjś geszeft do ugrania. Trzeba przy tym też wiedzieć, co jest grane, żeby się nie zabawiać grą w bijaki na polu golfowym, bo nie wytrzyma ze śmiechu trawa.

 

Bywaj Zdrowa, Wysoka Komisjo!

 

Z powagą,

Stefan Kosiewski

http://polonia.blox.pl

 

 


 
 ----- Original Message -----
Sent: Monday, September 21, 2009 4:36 PM
Subject: Re: betr.: Strafanzeige gegen Herr Stephan Kraatz, u.a.: Belästigung und Vortäuschung eines Straftates/ wniosek o sciganie Mikolaja Lizuta za przestepstwa w internecie

> Drogo Stefanie
> wybacz ale oczczedz mi tego typu materialow.  Nie mam ani glowy ani
> czasu do tego. 
> Pozdrawiam Cie serdecznie
> Bogdan
>
>

----- Original Message -----
Sent: Monday, September 21, 2009 6:15 AM
Subject: PILNY LIST W SPRAWIE SRODOWEJ UCHWALY SEJMU!
sobota, 31 stycznia 2009
Stefan Kosiewski: Protest Polskiego Ośrodka Kultury przeciwko wykorzystywaniu Polonii przez MSZ
Od Polnisches Kulturzentrum e.V.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP instrumentalnie wykorzystuje środowiska polonijne w Niemczech do realizacji swojej polityki, a jest to rzecz niewątpliwie skandaliczna i niedopuszczalna. Bo można przecież w celach wielkich i w interesie narodowym Polski współpracować z Polonią w sposób godny, z uznaniem partnerskiego charakteru tej współpracy i z szacunkiem dla zasady pomocniczości (Subsidiaritätprinzip), jak nakazuje katolicka nauka społeczna.
Tymczasem w wypowiedzi zastępczyni rzecznika MSZ Justyny Lewańskiej, przytoczonej przez zbliżoną do kręgów rządowych gazetę "Nasz Dziennik", bezczelne szczerzy gębę żydokomunistyczny terror haniebnej przeszłości MSZ-u:
"będziemy nadal wywierać naciski w tej sprawie, wykorzystując również środowiska polonijne w Niemczech". Środa, 29 marca 2006, Nr 75 (2485)
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20060329&id=sw21.txt

Szanowny Panie Ministrze Meller,
nie ma takich środowisk polonijnych w Niemczech, które dadzą się wykorzystywać Pana pracownikom. Są pojedynczy ludzie, jednostki gotowe zawsze do wypełniania w każdych okolicznościach agenturalnych poleceń. Nie można jednak tych żałosnych osobników określać mianem środowisk polonijnych. Czy mógłby ktoś sobie wyobrazić podobną niefrasobliowść w ustach rzcznika dajmy na to izraelskiego ministerstwa? Diaspora żydowska uporałaby się niewątpliwie z niewłaściwymi supozycjami we właściwy sposób.
Jest rzeczą zrozumiałą, że były agent służb komunistycznych w Brukseli Andrzej Byrt może chcieć odejść ze stanowiska Ambasadora RP w Berlinie w aurze obrońcy dobrego imienia Polski, a nie jako człowiek, który wykorzystał kilka lat temu kilka osób w Niemczech do zawiązania sprzysiężenia określanego jako tzw. konwent organizacji polonijnych w Niemczech, który jest tylko zwykłą bandą złoczyńców.
Polskie organizacje w Niemczech nie przykładały ręki do zakładania szajki, przed którą skutecznie przestrzegliśmy Pana Prezydenta Kaczyńskiego 8.03.2006. ( wspomnienie poniżej ), Polacy zachęcają serdecznie Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP do gruntownych przewartościowań i dokonania niezbędnych zmian.
Z szacunkiem
Stefan Kosiewski, Prezes Polskiego Ośrodka Kultury
Frankfurt nad Menem, 31. 03. 2006
Von: "SOWA" Mi 8, Mär 2006
Prezydent Lech Kaczyński rozpoczął w środę dwudniową, roboczą wizytę w Niemczech, która służyć ma poznaniu (...)
i spotka się z konwentem organizacji polskich w Niemczech.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3200486.html
Informuje się niniejszym, że tzw. konwent organizacji polskich nie jest prawnie zarejestrowaną organizacją, ( nie jest podmiotem prawa: nie ma statutu, konta w banku, nie ma żadnej ustalonej liczby członków, nie ma żadnego ciała kontrolnego, żadnych mechanizmów demokratycznych, nie ma żadnego nadzoru nad powierzonymi tej bandzie finansami ani polski Urząd Skarbowy, ani niemiecki Finanzamt); ta szajka nie ma prawa do występowania w imieniu Polaków żyjących w Niemczech.
Tzw. konwent organizacji polskich w Niemczech jest zwykłą bandą złoczyńców, którą były agent komunistycznych służb specjalnych Andrzej Byrt (aktualnie na posadzie ambasadora RP w RFN, odpowiedzialny za podpisanie kryminalnej umowy o budowę tzw. wirtualnej ambasady, Rzeczpospolita informowała) powołał sobie - z kilku osobników żydowskiego pochodzenia i osób świadomie współpracujących z byłym agentem komunistycznych służb specjalnych - w celu kasowania pomocy finansowej, którą rządy RFN i RP zobowiązały się w traktacie z 17.6.1991 roku udzielać zorganizowanym grupom mniejszości polskiej w Niemczech.
http://zgoda.blox.pl
http://sowa.mypodcast.com/200603_archive.html

----- Original Message -----
Sent: Saturday, January 31, 2009 1:20 PM
Subject: AW: [sowa] Arykuł

Wir wünschenuns keine Beiträge mehr!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sobota, 24 lutego 2007
MSZ realizuje politykę w stosunku do Polonii

Andrzej Kaczorowski, Konsul Generalny RP w Kolonii

  • Na rzecz Polonii
    Na rzecz Polonii
    00:13 | 627 KB
    Użytkownik: kulturzentrum
    polonia polska

http://kulturzentrum.wrzuta.pl/katalog/5W1WB5TPV6/konsulat_generalny_rp_w_kolonii

Banda złoczyńców, czyli tzw. konwent Polonii w Niemczech

Katalog: Konsulat Generalny RP w Kolonii

26.1.2007Następny »
niedziela, 11 lutego 2007
Zofia Kacperska, Verein der Polen "Lechia" Hanau pisze Podziękowanie dla kol. Zarzycznego i DONOS na niego do Ambasady RP
Zofia Kacperska

podziekowanie

Zofia Kacperska pisze Podziękowanie dla kol. Zarzycznego i jednocześnie wystawia fałszywe świadectwo wieloletniemu byłemu prezesowi swojego stowarzyszenia

Kacperska do Ambasady

sobota, 10 lutego 2007
Waldemar Malinowski, Kilonia: z dyplomatami placówek RP, którzy działali na szkodę starych i aktywnych organizacji polonijnych

w pierwszym rzędzie, od lewej: Renata Marschall-Malinowski, Waldemar Malinowski, Jerzy Wydra, przedstawiciel Kancelarii Prezydenta RP - we Frankfurcie nad Menem 1996 r.

01:50, kulturzentrum , Haus Grieheim
Link Skomentuj »

http://polonia.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?143431

Szanowna pani Barcewicz,

dziekuje Pani za poczte. Rowniez w Niemczech spotykalismy sie bardzo czesto z dyplomatami placowek RP, ktorzy dzialali na szkode starych i aktywnych organizacji polonijnych. Zycze powodzenia.

Z serdecznym pozdrowieniem

W. Malinowski

 
 
----- Original Message -----
Sent: Thursday, February 08, 2007 7:37 PM
Subject: List otwarty USOPAL do Premiera

>
>
> Szanowni Panstwo
>
> przekazujemy do Panstwa wiadomosci oficjalny list USOPAL do Prezesa Rady
> Ministrow Jaroslawa Kaczynskiego. 
> z wyrazami szacunku
>
> Lidia Barcewicz
> Biuro USOPAL w Montevideo
----- Original Message -----

Sent: Friday, February 09, 2007 9:36 AM
Subject: RE: sowa magazyn europejski Montevideo, List otwarty USOPAL do Premiera
Od Polnisches Ku...
Od Polnisches Ku...
wtorek, 30 stycznia 2007
Banda złoczyńców, czyli tzw. konwent Polonii - Happy New Year - Spotkanie Polonijne w Konsulacie Generalnym, Köln 26.1.2007

Banda złoczyńców, czyli tzw. konwent Polonii w Niemczech

Konsul Jacek ...
Stefan Kosiewski, Konsul Jacek Barylak

Banda złoczyńców, czyli tzw. konwent Polonii w Niemczech

Katalog: Konsulat Generalny RP w Kolonii
kulturzentrum Odtwarzany: 0 razy Czas trwania: 00:11  Rozmiar: 84,9 KB  edytuj plik »
Liczba głosów: [0  Wrzucony: 15 minut temu
Tzw. konwent organizacji polskich w Niemczech jest zwykłą bandą złoczyńców, którą były agent komunistycznych służb specjalnych Andrzej Byrt (aktualnie na posadzie ambasadora RP w RFN, odpowiedzialny za podpisanie kryminalnej umowy o budowę tzw. wirtualnej ambasady, Rzeczpospolita informowała) powołał sobie - z kilku osobników żydowskiego pochodzenia i osób świadomie współpracujących z byłym agentem komunistycznych służb specjalnych - w celu kasowania pomocy finansowej, którą rządy RFN i RP zobowiązały się w traktacie z 17.6.1991 roku udzielać zorganizowanym grupom mniejszości polskiej w Niemczech.

http://zgoda.blox.pl

http://de.groups.yahoo.com/group/sowa-frankfurt/message/274

http://zgoda.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?284335
http://kurier.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?37255

Nowy prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Pan Dr. hab. Janusz Kurtyka wypowiada się w amerykańskiej telewizji polonijnej i zgłasza chęć udzielenia pomocy tym środowiskom polonijnym, które chcą OCZYŚCIĆ SZEREGI POLONII Z BYŁYCH (a może i obecnych) WSPÓŁPRACOWNIKÓW SŁUŻB SPECJALNYCH.

Pragniemy niniejszym, za pośrednictwem Pana Konsula, podziękować Prezesowi IPN-u za wyrażoną dobrą wolę i zgłosić gotowość Polskiego Ośrodka Kultury do udziału w pracach na rzecz lustracji Polonii w Niemczech.
http://tinyurl.com/2xndy9 

Add Video to QuickList
ABBA Happy New Year
04:30
From: numbazz
Views: 47012

 http://sowa.beeplog.de/17379_258634.htm

31.01.2007

Bundesminister Steinmeier reist nach Warschau

Bundesaußenminister Dr. Frank-Walter-Steinmeier wird heute zu einem eintägigen Besuch nach Warschau reisen. Er wird dort mit seiner polnischen Amtskollegin Anna Fotyga zu Gesprächen zusammentreffen.

Im Mittelpunkt des Besuches werden europapolitische Themen stehen, u.a. die Schwerpunkte des deutschen Präsidentschaftsprogramms, wie der Verfassungsprozess, Energiefragen und die Beziehungen der EU zu ihren östlichen Nachbarn. Daneben werden die beiden Außenminister auch über aktuelle internationale und bilaterale Fragen sprechen.

Sent: Wednesday, January 31, 2007 2:19 PM
Subject: Auswärtiges Amt: Bundesminister Steinmeier reist nach Warschau
piątek, 22 grudnia 2006
Tadeusz Rogala: Wesolych Swiat Bozego Narodzenia

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia

blogoslawienstwa Bozego, zadowolenia

oraz wszelkich pomyslnosci w Nowym Roku

przesylaja Tadeusz Rogala z rodzina

 
----- Original Message -----
To: SOWA
Sent: Thursday, December 21, 2006 10:18 PM
Subject: Wesolych Swiat Bozego Narodzenia
środa, 04 października 2006
stanowisko Polskiego Ośrodka Kultury w stosunku do antyżydowskiej prowokacji z udziałem dra Zbigniewa Kosteckiego

http://kurier.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?99195

Wochenblatt auf Polnisch - tygodnik po polsku, Dortmund

oficjalne stanowisko Związku Polaków w Niemczech w stosunku do antyżydowskiej prowokacji z udziałem dra Zbigniewa Kosteckiego

Wochenblatt auf Polnisch - tygodnik po polsku, Dortmund

czytaj też - vide: http://kurier.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?37022

środa, 05 października 2005
TUSK zapowiedział 4.10.2005, że będzie bronił przed prześladowaniami Polaków żyjących poza granicami RP

+ Szczęść Boże, Polaków w Niemczech prześladują agenci Służby Bezpieczeństwa i pracownicy warszawskiego MSZ oraz tzw. konwent organizacji polonijnych w Niemczech

 - luźne sprzysiężenie kilku osób zawiązane przez ambasadora Andrzeja BYRTA, który przyznał się w oświadczeniu lustracyjnym, że był kapusiem wywiadu PRL-u.

http://maidle-tusk.blog.onet.pl/

Daniel TUSK przebywał niedawno na Białorusi, gdzie ingerował w wewnętrzne sprawy obywateli tego suwerennego państwa - obiecywał pomoc finansową z budżetu państwa polskiego dla antyrządowych aktywistów.
http://galeriapies.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?79173
Z budżetu Rzeczypospolitej  finansowana jest w Niemczech SIATKA Andrzeja Byrta
Polski Ośrodek Kultury we Frankfurcie zajmował już w tej sprawie stanowisko:
 Domagamy sie natychmiastowej LUSTRACJI w środowiskach tzw. DZIAŁACZY POLONIJNYCH, pod kątem ich współpracy z tajnymi służbami PRL i RP .

W pierwszym rzędzie winni zostać ujawnieni agenci SB w Niemczech, gdyż w Berlinie ambasadorem RP jest pan dr Andrzej BYRT, były współpracownik komunistycznych slużb specjalnych, który założył na terenie ambasady RP sprzysiężenie kilku osób (tzw. Konvent Polonii), uzurpujące sobie prawo do występowania do władz polskich i niemieckich, jako tzw. organizacja nadrzędna (Dachorganisation) i zmierzająca do przejęcia środków finansowych, które Rzeczpospolita Polska i Republika Federalna Niemiec MUSZĄ WRESZCIE KIEDYŚ ODDAĆ DO DYSPOZYCJI ORGANIZACJOM MNIEJSZOŚCI POLSKIEJ W NIEMCZECH, na realizację Traktatu z 17. 6. 1991 r. w zakresie przewidzianym przez ten dokument, wiążący dla obu stron traktatowych.

Stefan Kosiewski
http://oswiata.blox.pl
Oświata polonijna w RFN
http://sowa.blogg.de/eintrag.php?id=146 [off-line]

Wytypowani przez Byrta do lustracji tzw. działacze polonijni, to m.in.:

Kostecki  Zbigniew, Małoszewski Piotr, Wachowski Waldemar, Duda Zdzisław i wszyscy  członkowie tzw. Rady Polskiej założonej przed laty w Boppard pod dyktando G. Focka z niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych organizacji, która nie rozliczyła się przed Polakami w Niemczech m.in. z  pół miliona DM, pobranych od niemieckeigo MSW na jakieś "projekty kulturalne":

IPN może przygotować do wglądu akta następujących osób:

Polska Rada w Niemczech - Zrzeszenie Federalne T. z.
Bundesverband Polnischer Rat in Deutschland e.V.

c/o Aleksander Zając, Wollankstr. 54 c, 13359 Berlin, Tel.: 030-49913324, Fax: 030-49913325,
Mobil: 0172 2840182, E-Mail:
a.zajac@t-online.de
Zarzad / Vorstand:
1. Alexander Zajac – Przewodniczacy/Vorsitzender
13359 Berlin, Wollankstr. 54c, Tel.: 030 49913324, Fax: 030 49913325,
Mobil: 0172 2840182,  E-Mail:
a.zajac@t-online.de
2. Edward Kieyne – Wiceprzewodniczacy/Stellvertretender Vorsitzender
ds. organizacyjno – prawnych i kontaktów z wladzami RFN
53119 Bonn, Masurenweg 3, Tel.0228/664455 Fax: 0228-662659, E-mail: 
Dr.Kieyne@t-online.de
3. Andrzej Szulczynski – Wiceprzewodniczący/Stellvertretender Vorsizender
ds. programowych i kontaktow z waldzami Rzeypospolitej Polskiej
10551 Berlin, Bremerstr., 71, Tel/fax:030-3957573, E-mail: Andrzej.Szulczynski@T-online.de
4. Cezar Wojciechowski– Wiceprzewodniczacy/Stellvertretender Vorsizender
d/s gospodarczych
c/o A.R.T.-Photonics GmbH, 12489 Berlin, Schwarzschildstr. 6
Tel. 030 67894154, Fax: 030-67894156,
E-mail: Cezar@artphotonics.de
5. Arkadiusz B. Kulaszewski – Sekretarz/Sekretär dodatkowo odpowiedzialny za kontakty z mediami
22115 Hamburg, Kleine Holl 9, Tel. 040/7157971, Fax: 040/7156178
E-mail: Polonia@Kulaszewski.de
6. Bogdan Milek – Skarbnik/Schatzmeister dodatkowo odpowiedzialny za sprawy integracji Polski z UE
66787 Wadgassen, Käthe-KoIlwitz-Str. 12, Tel. 06834/697420, Fax: 06834/697421
E-mail:
Bogdan.Dr.Milek@T-online.de
7. Jakub Bodziony – Członek zarzadu ds. organizacji czlonkowskich
c/o Chirurgische Uni-Klinik, 66401 Homburg
Tel.: 06841-162550, Fax: 06841-162550, E-mail: Chjbod@med-rz.uni-sb.de
8. Jacek B. Grunwald – Członek zarządu ds. kultury  (zmarl 06.09.2003)
66119 Saarbrücken, Lehmkaulweg 85, Tel./Fax: 0681/854932
9. Tomasz Kucharczyk – Czlonek zarzadu ds. nauczania jezyka
12279 Berlin, Weskammstr. 16, Tel/Fax: 030-1522489

 

Komisja rewizyjna:
1. Bolko Kliemek – przewodniczący, 13435 Berlin, Wilhelmsruher Damm 197,         Tel.:030/4153334
2. Hanna Kaźmierczak
3. Mieczysław Zarzyczny

Komisja ds. projektów:
Przewodniczący - Bolko Kliemek, 13435 Berlin, Wilhelmsruher Damm 197, Tel. 030/4153334

http://www.kongres.org/prwn/

http://kurier.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?37255

http://maidle-tusk.blog.onet.pl/
To: macia macia@web.de
Sent: Tuesday, October 04, 2005 10:17
PM Subject: NA MACIE: nie obnażaj misie
 
----- Original Message -----
From: macia macia@web.de
Sent: Tuesday, October 04, 2005 7:23 PM
Subject: NIE

Witam prosze (nie poraz pierwszy) o usuniecie moich adresow z Panskich list mailingowych: redakcja@glos-szkoly.de . redakcja@glos-online.de  ze skutkiem natychmiastowym i nieodwolalbie.

MB

http://maidle-tusk.blog.onet.pl/
 
1 , 2
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
kosiewski.